قوانین و مقررات عمومی:

کلیه ی اطلاعات فردوس ۲۴ مستقیما از منابع رسمی ( هتل ها، اقامتگاه ها و …) دریافت می گردد. لذا با توجه به تغییرات دوره ای این اطلاعات، فردوس ۲۴ نهایت تلاش خود را می نماید تا بروز رسانی این تغییرات در کمترین زمان ممکن انجام شود.
چنانچه مهمان در کیفیت ارائه ی خدمات اعلام شده از سوی هتل ها و سایر اقامتگاه ها، موردی مغایر مشاهده نماید حتما فردوس ۲۴ را در جریان امر قرار داده تا پیگیری های لازم صورت گیرد و در صورت عدم همکاری واحد مربوطه، فردوس ۲۴ واحد مزبور را از لیست خود حذف خواهد نمود.
داشتن شرایط محرمیت برای مهمانان و پذیرش بر اساس ارزش ها و شئونات اسلامی می باشد و در صورت مغایرت، اقامتگاه ها از ورود مسافرین ممانعت نموده و طبق قوانین لغو رزرو عمل خواهند نمود. لذا رزرو اقامتگاه توسط مهمان/ مهمانان به معنای تایید و پذیرش مقررات آن اقامتگاه از سوی ایشان می باشد.
برنامه ی زمانبندی ورود و خروج هر اقامتگاه در صفحه ی مشخصات آن ذکر شده است لذا مهمان متعهد به رعایت آن می باشد.
چنانچه مهمان در مدت اقامت خود به محل اقامت یا وسایل آن خسارتی وارد نماید، متعهد می گردد که هزینه های مربوطه را تمام و کامل پرداخت نماید.
رزرو ثبت شده در سامانه ی فردوس ۲۴ متعلق به فردی است که اطلاعاتش به هنگام ثبت رزرو وارد شده لذا این رزرو غیر قابل انتقال به غیر خواهد بود.
در صورت لغو رزرو، مبلغ رزرو پس از اعمال قوانین کنسلی اقامتگاه به شماره حساب مندرج در سامانه واریز می گردد. لازم به توضیح است واریز ممکن است تا ۴۸ ساعت کاری زمان بر باشد.
قوانین رزرو اینترنتی در فردوس ۲۴ مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران می باشد و هر گونه تخلف، تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

تعهدات فردوس ۲۴:

مسئولیت کلیه ی رزرو های ثبت شده در سامانه به عهده ی فردوس ۲۴ است و متعهد می گردد تا مهمان در کمترین زمان ممکن و با برخورداری از مطلوب ترین امکانات مورد پذیرش قرار بگیرد. در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی بین میزبان و مهمان، فردوس ۲۴ تمام تلاش خود را جهت برطرف نمودن مشکل و ایجاد آرامش برای طرفین خواهد نمود.
ممکن است بعد از رزرو نهایی مواردی خاص مانند مشکلات اعلام شده از طرف اقامتگاه ها مثل خرابی ها و حوادث طبیعی، موارد امنیتی مثل ورود مقامات بلند پایه و سایر موارد فورس ماژور موجب لغو رزرو ثبت شده شود. فردوس ۲۴ در این موارد تلاش خود را می کند تا هتل یا اقامتگاه مشابه در نظر بگیرد و در صورت عدم موفقیت در جلب رضایت مهمان، مبلغ را به صورت کامل عودت دهد و برای رزرو های بعدی وی امتیاز ویژه ای در نظر بگیرد.
فردوس ۲۴ متعهد می شود کلیه ی اطلاعات کاربران را در سامانه ی خود به صورت محرمانه حفظ و نگه داری نماید و این اطلاعات را در اختیار شخص یا اشخاصی قرار ندهد مگر مقامات ذی صلاح با داشتن حکم قانونی خواستار این اطلاعات باشند.