در حال نمایش 1–12 از 23 نتیجه

 • 50.000 تومان 45.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم

  اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم

  09158533342—-05632754442

  به صورت چهار باغ ایرانی و با کوشک وسط در باغی به مساحت یک هکتار در حاشیه جاده ترانزیتی به سمت شهرستان مشهد در استان خراسان جنوبی شهرستان فردوس  در روستای ییلاقی باغستان سفلی واقع شده است. اقامتگاه بومگردی بابا شبنم  در سال 1398توسط مهندس هادی شبنم زاده راه اندازی شد. ایشان 43 ساله و کارشناس ارشد برق و کنترل می باشند.

 • 100.000 تومان 80.000 تومان تخفیف

  در شهرستان الیگودرز استان لرستان و در کیلومتر 20 جاده شول آباد و در مجاور دریاچه زیبای خان آبادقرار گرفته است .

  اقامتگاه بوم گردی ریتون سام در طبیعت زیبا و خاص در منطقه ی پر از گل  از جمله آبشار آب سفید، دشت لاله های واژگون، قبرستان شیرسنگی، آبشار چکان و تونل برفی ازنا واقع شده . اقامتگاه بوم گردی سام در سال 1390توسط  آقای مهندس  کاردان  راه اندازی شد.

  استقرار اقامتگاه بوم گردی ریتون سام بر دامنه های سر سبز اشترانکوه قرار دارد که یکی از مهم ترین مناطق گردشگری و طبیعت گردی استان لرستان به شمار می رود. و هرساله گردشگران زیادی از این منطقه بازدید می کنند .

 • اقامتگاه بوم گردی ابوعلی شوش

  اقامتگاه بوم گردی ابو علی شوش  در استان خوزستان شهرستان شوش روستای خماط واقع شده است. اقامتگاه بوم گردی ابوعلی در سال 1390توسط بدست توانای مرد خوزستانی آقای فرجی  راه اندازی شد. ایشان کشاورز و مردی بسیار با صفا و صمیمی بوده که گردشگران زیادی ازمهمان نوازی خاطرات خوبی داشته اند.

  استقرار اقامتگاه بوم گردی ابوعلی در نزدیکی  معبد زیگوارات (چغازنبیل) که در سال ۱۹۷۹ جز فهرست میراث جهانی یونسکو در نزدیکی  اقامتگاه  ابو علی می باشد .

 • 100.000 تومان 90.000 تومان تخفیف

  هتل سنتی عماد نظام فردوس

  هتل سنتی عماد نظام فردوس در استان خراسان جنوبی شهرستان فردوس واقع شده است. هتل سنتی عماد نظام در سال 1390توسط جناب آقای دکتر   محمدرضا امیرحسنخانی راه اندازی شد. ایشان سرمایه گذاری خیّر و کارآفرین کشوری می باشند.

  استقرار هتل سنتی عماد نظام درشهر کویری فردوس که دارای سه جاذبه طبیعی شامل :آبگرم معدنی فردوس ، کویر پولند ،و قنات بلده  فرصتی جذاب و بسیار دوست داشتنی برای گردشگرانی است که شیفته ی طبیعت بکر و آرامش آن هستند.طراحی و زیبایی معماری این هتل و ساخت خانه های چوبی و اتاق های به سبک کپری لذتی وصف ناشدنی ست که دل هر گردشگری را به شوق و ذوق در می آورد .

 • 75.000 تومان 65.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بوم گردی کلمرد طبس

  اقامتگاه بوم گردی کلمرد در استان خراسان جنوبی شهرستان طبس و در بی کرانگی کویر و بکرترین کاروانسرای کویر مرکزی ایران واقع شده است. اقامتگاه بوم گردی کلمرد در 1395 سال توسط آقای مهدی اکرامی راه اندازی شده است.ایشان 33 ساله و اهل طبس مدرک تحصیلی دیپلم می باشد که عاشق طبیعت گردی و توسعه گردشگری در شهرستان طبس می باشد .

  استقرار اقامتگاه بوم گردی کلمرد در میان کویر  بسیار زیبای شهرستان طبس فرصتی جذاب و بسیار دوست داشتنی برای گردشگرانی است که شیفته ی طبیعت بکر و آرامش وآسمانی پر ستاره آن هستند.رملهای ماسه ای  اطراف این اقامتگاه و سکوت و آرامش در دل کویر  لذتی وصف ناشدنی ست و دور از دود و ترافیک شهری  که دل هر گردشگری را به شوق و ذوق می آورد .و زمزمه ی شکر عظمت خالق این زیبایی ها را بر زبانش جاری می سازد.

 • 60.000 تومان 50.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بوم گردی مهر ماه شهرکرد روستای تشنیز

  اقامتگاه بومگردی مهرماه در استان چهارمحال بختیاری شهرستان شهرکرد ودر روستای کوهستانی تشنیز واقع شده است. اقامتگاه بومگردی مهر ماه در سال 1397توسط آقای ابراهیم حسینی راه اندازی شد. ایشان 62 ساله و بازنشته ذوب آهن می باشند.

  استقرار اقامتگاه بومگردی مهر ماه در میان کوچه باغ های بسیار زیبای روستای تشنیز فرصتی جذاب و بسیار دوست داشتنی برای گردشگرانی است که شیفته ی طبیعت بکر و آرامش آن هستند. زمین های کشاورزی اطراف این اقامتگاه و شنیدن صدای پرندگان در دل کوهستان  لذتی وصف ناشدنی ست که دل هر گردشگری را به شوق و ذوق می آورد و زمزمه ی شکر عظمت خالق این زیبایی ها را بر زبانش جاری می سازد.

 • 50.000 تومان

  اقامتگاه بومگردی بهشت هشتم- باغستان علیا- شهرستان فردوس

  اقامتگاه بومگردی بهشت هشتم در استان خراسان جنوبی شهرستان فردوس  ودر روستای ییلاقی باغستان علیا واقع شده است. اقامتگاه بومگردی بهشت هشتم در سال 1397توسط سرکار خانم مزدآور راه اندازی شد. ایشان 31 ساله و کارشناس فناوری اطلاعات می باشند.

  استقرار اقامتگاه بومگردی بهشت هشتم در میان کوچه باغ های بسیار زیبای روستای باغستان علیا فرصتی جذاب و بسیار دوست داشتنی برای گردشگرانی است که شیفته ی طبیعت بکر و آرامش آن هستند. زمین های کشاورزی اطراف این اقامتگاه و شنیدن صدای شر شر آب بلده لذتی وصف ناشدنی ست که دل هر گردشگری را به شوق و ذوق می آورد و زمزمه ی شکر عظمت خالق این زیبایی ها را بر زبانش جاری می سازد.

 • 70.000 تومان 61.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بوم گردی تکرم شهرستان شفت استان گیلان

  اقامتگاه بوم گردی تکرم در  شهرستان شفت استان گیلان با مساحتی حدود ۳۲۰۰مترمربع واقع شده است. اقامتگاه بوم گردی تکرم از معماری بسیار کهنی برخوردار است. دیوار های خشت و گلی، ستون های چوبی در و پنجره های چوبی حس بسیار زیبای نوستالژیک را به گردشگران القا می کند.

  اقامتگاه بوم گردی تکرم به مناظر بسیار دیدنی جنگل،  شالیزار های سر سبز، باغات میوه و جاذبه های بی نظیری از طبیعت اشراف دارد و فرصتی مناسب برای گردشگران ایجاد می کند تا با آغوشی گرم  و با آرامش به دامان طبیعت بروند و حس خوب بودن را در کنار زیبایی های خلقت تجربه کنند.

 • 60.000 تومان 50.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بومگردی شریفی روستای ییلاقی باغستان علیا شهرستان فردوس

  قامتگاه بوم‌گردی شریفی در استان خراسان جنوبی شهرستان فردوس  ودر روستای ییلاقی باغستان علیا واقع شده است. اقامتگاه بومگردی شریفی  در سال ۱۳۹۶ توسط آقای حسین قطنی راه اندازی شد. ایشان 52 ساله و دارای شغل میراب قنات جهانی بلده فردوس می باشند. استقرار اقامتگاه بومگردی شریفی در روستای خوش آب و هوا و ییلاقی باغستان علیا جذابیت بسیار خاصی دارد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

 • 110.000 تومان 100.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بومگردی مهرگان پارس ایزد خواست

  • اقامتگام بوم گردی مهرگان پارس در شهرستان ایزد خواست در نزدیکی شهرستان آباده استان فارس  قرار دارد . مدیر این اقامتگاه جناب آقای جهانشاهی هستند. ایشان با ذوق و سلیقه ی خاصی این اقامتگاه را تاسیس نموده اند.

   در نزدیکی اقامتگاه بو م گردی مهرگان پارس مکان های دیدنی از جمله ابنیه تاریخی شهرستان آباده قرار دارند که می توان به پل ایزد خواست، تیمچه صرافیان، کاروان سرای ایزدخواست،

 • 60.000 تومان 50.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بوم گردی بابا پرویز – چاه عروس

  اقامتگاه بومگردی بابا پرویز در شهرستان ابو زید آباد در نزدیکی شهرستان کاشان قرار دارد .بابا پرویز 72 ساله و بسیار مرد خوشرو و مهربان باصفا است. شغل بابا پرویز کشاورزی و دامداری می باشد.  نزدیکی  اقامتگاه بومگردی بابا پرویز به کویر سیاه زگه و مرنجاب باعث  شده گردشگران زیادی که قصد کویر نوردی در کویر مرنجاب و سیاه زگه را دارند اقامتگاه بومگردی بابا پرویز را برای اقامت  انتخاب کنند .اقامتگاه بومگردی بابا پرویز  در دل کویر و در منطقه چاه عروس واقع شده که بسیار جای زیبا و دل انگیزی  می باشد.

 • 60.000 تومان 50.000 تومان تخفیف

  اقامتگاه بوم گردی آتایار -ابو زید آباد

  اقامتگاه بومگردی آتایار در شهرستان ابو زید آباد در نزدیکی شهرستان کاشان قرار دارد . نزدیکی این اقامتگاه به کویر سیاه زگه و مرنجاب باعث  شده گردشگران زیادی که قصد کویر نوردی در کویر مرنجاب و سیاه زگه را دارند از اقامتگاه بومگردی آتایار برای اقامت استفاده کنند . معماری اقامتگاه بومگردی آتایار به سبک سنتی قدیمی و بر گرفته از کاروانسرهای شاه عباسی می باشد . در داخل اقامتگاه بومگردی آتایار یک سفر خانه سنتی وجود دارد .